3,5 кг печива коштують 70 грн. 1 кг - ...

Варіанти відповідей:
  • 14 грн
  • 20 грн
  • 30 грн
  • 35 грн

Натисни на цю кнопку щоб побачити правильну відповідь

    • 14 грн
    • 20 грн
    • 30 грн
    • 35 грн

На нашому сайті розміщено більше 600 000 відповідей на тести, використовуй пошук і знайти відповідь на потрібний тобі тест!

Оцените статью